Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
czwartek,04 czerwca
Imienieny:
Helga, Karol, Franciszek
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
<POWRÓT
Ostatnie zajęcia sportowe
obrazek
W niedzielę 23 października 2016 roku odbyły się ostatnie zajęcia sportowe z Nordic Walking. Instruktorem prowadzącym zajęcia była Pani Marzena Szczypkowska.
Tradycyjnie na początku zajęć odbyła się krótka rozgrzewka, po której Panie udały się spacer z kijkami wokół naszej miejscowości.
Na koniec spotkania odbyło się ognisko oraz zostały wręczone Paniom uczestniczącym w zajęciach sportowych skromne upominki.
,,Sport to zdrowie” i chociaż projekt ,,Ruchliwe Babsztyle” dobiegł końca to nie oznacza, że sprawność fizyczna nie jest ważna. W związku z tym Panie z Niemścic zachęcają wszystkich do co czwartkowych spacerów z kijkami. Początek spotkań już w najbliższy czwartek o godzinie 16:00.
Z ogromną przyjemnością pragniemy także poinformować, że reprezentantki ,,Ruchliwych Babsztyli” z Niemścic wezmą udział w Marszu Niepodległości w Warszawie. Za nasze Panie trzymamy mocno kciuki i życzymy im powodzenia.
Następne spotkanie podsumowujące projekt odbędzie się 5 listopada 2016 roku. Szczegóły zostaną umieszczone na stronie internetowej sołectwa www.niemscice.naszawioska.pl oraz na profilu sołectwa na facebooku.
Organizatorzy serdecznie dziękują Czesławowi Krakówce, Dawidowi Jakóbikowi oraz Mateuszowi Słomce za pomoc przy ognisku.
GALERIA ZDJĘĆ
Komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ