Bądź na bieżąco!Zapisz się do naszego newslettera
i ciesz się najnowszymi informacjami
z Twojego regionu.

Od dziś będziesz wiedział(a) wszystko to, co dzieje się interesującego nie tylko w Twoim sołectwie lecz także w całej Twojej okolicy. Nie zwlekaj, zapisz się już teraz!

zapisz się
Bądź na bieżąco!
zapisz się Zapisz się do naszego newslettera i ciesz się najnowszymi informacjami z Twojego regionu.
DZIŚ:
niedziela,21 lipca
Imienieny:
Andrzej, Wiktor, Daniel
dziś
pogoda_1
°C
jutro
pogoda_2
°C
Wyznacz trasę swojej podróży
1
2
Wyniki konkursu dla dzieci
obrazek
Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić I miejscem wszystkie Dzieci biorące udział w konkursie. Każda z wykonanych prac była bardzo staranna.

Dziękujemy Lenie, Oliwii, Julii, Nikoli oraz Jakubowi za przepiękne prace. Za kilka dni zapukamy do Waszych domów z pamiątkowymi dyplomami i nagrodami.
Komentarze
29 LUTY 2016
Komentarz dodał: Joanna Jakóbik
Pragnę skierować szczególne podziękowania dla Oliwii Dziewięckiej i Leny Celińskiej za piękne, oryginalne ilustracje do bajek mojego autorstwa. Dziękuję dziewczynkom, że zapoznały się z moimi tekstami i przeniosły ma papier swoje wyobrażenia. Obie prace bardzo mi się podobały i właśnie takie ilustracje chciałabym zamieścić przy moich opowieściach. Dlatego proszę Organizatorów konkursu, aby te dwie ilustracje zamieszczono na stronie www.niemscice.naszawioska.pl w zakładce Kultura/Legenda-O wiedźmach z Osiczyny. W podziękowaniu dla Was, dziewczynki, przygotowałam również upominki, które otrzymacie razem z nagrodami od Organizatorów i Sponsorów.
Dodaj komentarz

UWAGA! Dodawanie komentarzy tylko dla zarejestrowanych użytkowników. ZALOGUJ SIĘ | ZAREJESTRUJ SIĘ